Doğu Trans Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

evden eve nakliyat ankara

Ankara İçi Nakliye Fiyatları


Firmamız Ankara geneli şehir içi ev, ofis ve kurumsal nakliye hizmetleri sunmaktadır.
Şehir içi evden eve nakliyat hizmetlerinde firmamız taşımaların birçoğunda eksper hizmeti vermektedir. Eksper hizmetinin verilmesinin amacı eşyanın taşınacağı aracın tespiti, taşımada gerekli olacak paketleme materyalleri ve taşıyıcı personel sayısını belirlemektir. Tespit sonucunda eşyalarınızın taşınması planlanır ve taşıma bu plan çerçevesinde organize edilir. Eşyalarınızın çok yoğun olduğu durumlarda taşımalar 2 güne yayılarak taşınmanın daha sağlıklı geçmesi sağlanır. Firmamız taşımalarda eşyanın sağlıklı taşınmasını her zaman ön planda tutar.

Ankara İçi Nakliye Eşya Paketleme

Firmamız eşyalarınızın taşınması sırasında paketleme malzemesi olarak iç tarafı kraft kağıt olan havalı naylon kullanmaktadır. Son derece yüksek mukavemete sahip olan malzeme ile tüm büyük eşyalarınız paketlenmektedir. Paketlemenin yanı sıra evinizde bulunan tüm eşyalarının de-montaj ve montaj işlemleri yine tarafımızca verilmektedir.
Mobilya ustalarımız her türlü mobilyaları kolaylıkla de-monte ve montajlarını yapmaktadırlar. Kırılacak eşya olarak tabir edilen mutfak ve salon bardak, tabak, fincan türü tüm eşyalarınız beyaz kağıt veya baloncuklu naylon ile paketlenip kolilenmektedir.

Fiyatlandırma Hakkında

Şehir içi nakliye tercihlerinizde bulunurken fiyatlandırmayı göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. Firmalar arasında yaşayan tutarsızlıkları ortadan kaldırmak için önce kurumsal ve referanslı firmaların bir listesini çıkarın ve sonrasında bu firmalardan uygun olanı ile eşyalarınızı taşıtın. Unutmayın evden eve nakliyat sektöründe internet aramalarının %90′ı gerçeği yansıtmamaktadır. Kısaca her 10 firmadan 9′u ya amatör yada korsan firmadır.

Referanslar Bilgi

Şehir içi evden eve nakliyat tercihiniz olmamız adına Referanslarımızı incelemenizi tavsiye ediyoruz. Referanslarımızı inceleyerek bizimle çalışabilirsiniz. Sizleri de referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.

Sizlere Sunmakta Olduğumuz Hizmetler

asansörlü evden eve nakliyatçılar Ankara, Ankara Evden Eve Nakliyat, Evden Eve Asansörlü Nakliye, Ankara Şehir İçi Nakliyat Fiyatları, Ankara Evden Eve Nakliyat, Ankara İstanbul arası asansörlü nakliyat, Ankara İstanbul arası nakliyat, Ankara İstanbul arası nakliye, Ankara İstanbul arası nakliye fiyatları, Ankara İstanbul arası nakliyeciler, Ankara İstanbul Arası parça eşya, taşımasıYorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi