Doğu Trans Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

evden eve nakliyat ankara

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika Taşımacılığı

Evden eve nakliyat sektörünün lider firmalarından Doğu Trans Nakliyat, fabrika taşımacılığı hizmetinde de uzmanlığını ortaya koyarak alternatif çözümler ile işletmenin zararını ve iş gücü kaybını en aza indirmeyi başarıyor.

Fabrika taşımacılığı

, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok nakliye firmasının başaramayacağı bir taşıma hizmetidir. Bir fabrika yada atölye taşınırken bütün makinelerin balonlu ambalajla paketlenmesi, mobilya, bilgisayar ve çelik kasalar gibi ofis malzemelerinin zarar görmemesi için özenle paketlenip farklı bir araçla taşınması, fabrikada üretilen ürün ve üretim malzemelerinin de yine içeriğine göre gereken şekilde paketlenerek ambalajlı olarak taşınması gerekmektedir. Bu tür bir taşımacılıkta, meydana gelebilecek iş gücü kaybını en aza indirmek işletme için en öncelikli konudur. Doğu Trans Nakliyat, bu konunun bir sorun haline dönüşmemesi için alternatif çözümler sunmaktadır. Taşıma işleminin yapılacağı günü en doğru şekilde belirlemek çok önemlidir. Mesela Cumartesi günleri saat 16:00 ya kadar mesai yapan bir fabrikanın taşıma işleminin hemen mesai bitiminde saat 16:00 da başlaması ve Pazar günü tamamlanması gerekmektedir ki fabrika Pazartesi günü normal çalışma düzenine geçebilsin. Böylece hiç iş kaybı yaşanmayacak ve işletme taşınma masraflarına ek olarak bir de iş kaybına uğramayacaktır. Taşınacak malzemelerin ağırlığına ve hacmine uygun araç ve personelin hazır bulundurulması da zaman sorununun oluşmaması için iyi planlanması gereken bir konudur.

Taşıma öncesi etkili bir keşif çalışmasıyla ve doğru bir planlamayla fabrika taşımacılığı hizmetine devam etmekte olan Doğu Trans Nakliyat, bu alandaki tercih edilirliğini korumaktadır.

fabrika taşımacılığınakliye firmalarıkurumsal taşıma yapan firmalrfiyatlarnakliye fiyatları

Dogu Trans Nakliyat Hizmetleri 0312 336 44 44