Doğu Trans Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

evden eve nakliyat ankara

Şehirler Arası Nakliyat ile Evden Eve Nakliye

ankara şehirler arası evden eve nakliyat

Şehirler Arası Ev Taşıma  Ücretleri

 Bir şehirden başka bir şehre tayinimiz çıktığında veya başka bir nedenle gitmek zorunda kaldığımızda ev eşyalarımızın da bizimle birlikte oraya taşınması gereği doğar. Bu bazen yakın bir şehir olur bazı zamanlarda da çok uzak bir şehre, ilçeye veya diğer yerleşim yerlerine olur. Bu durum bizim için çok önemli bir gelişmedir. Tüm eş dost arkadaşlarımızı geride bırakırken ancak aşina olduğumuz ve kullanmayı sevdiğimiz eşyalarımızı birlikte götürebiliriz. Diğer dost, akraba ve arkadaşlarımız bizimle gelemediğine göre eşyalarımız başlarına bir şey gelmeden yeni yerleşeceğimiz yere gelmelidir. Bunun için doğru ve işinde uzman bir şirket bulmamız gerekir.


Şehirlerarası Nakliyat’ta Uzman

Eğer değer verdiğiniz canım eşyalarınızı doğru bir firma ile bir ilden başka bir şehre taşımazsanız başlarına tahmin bile edemeyeceğiniz kazalar gelebilir. Hatta eşyalarınız hiç gelmeyebilir bile. Bu nedenle kendini kanıtlamış yılların deneyimine sahip firmamız siz müşterilerine uzun yıllardır artan bir kalite standardı ile hizmet etmektedir. Bizimle iletişime geçtiğinizde konularının uzmanı eksper arkadaşlarımız ikamet ettiğiniz yere gelerek taşınacak eşyaların büyüklüğünü ve muhteviyatını tespit ederler. Buna göre nasıl bir araç ve yöntemle taşınması gerektiği ile ilgili size detaylı önerilerde bulunuruz. Burada hem en uygun araç ve yöntem belirlenirken hem de sizin için ekonomi k olarak da en az maliyetli alternatif bulunmaya çalışılır. Siz de bu alternatifler arasından sizin için en uygun olanı seçersiniz.


Doğru ve Hızlı Taşıma

Özellikle uzun yolculuklar dikkate alındığında yol boyunca başlarına bir şey gelmemesi için eşyalarınızın doğru bir şekilde paketlenip araçlara doğru yerleştirilmesi gerekir. Bunun için de alanında uzman ekipleri tercih etmeniz eşyalarınızın sağlıklı bir şekilde yeni yerlerine nakledilmesi anlamında çok doğru bir hareket olacaktır. Aynı zamanda uygun donanımlara sahip ve uzun yol koşullarına uyumlu araçların tercih edilmesi gereklidir. Gerekli donanıma sahip olmayan eski veya yeni araçlarla yapılan şehirler arası nakliyat eşyalarınıza çok ciddi zararlar verebilir. Alanında uzman olan ve gerekli araç ve donanıma sahip firmamızı seçmeniz halinde bu sıkıntıların tamamını ihtimal olarak ortadan kaldırırsınız. Doğru personel, doğru araç ve doğru taşıma yöntemi doğru şehirler arası nakliyat hizmetini oluşturacaktır. Firmamız tüm bunları en uygun fiyatlarla sağlamak için irtibata geçmenizi bekliyor.


Şehirler arası nakliyat Firmaları

Şehirler Arası Nakliyat denilince herkesin bildiği gibi örnek A şehrinden B şehrine taşımadır. Şehirler arası nakliyat ta mesafe ne kadar çok olursa ücrette o kadar çok olur bunu tüm nakliyeciler yapar işçiyi mesafeyi ve aracı düşünerek sizlere bir fiyat verirler. Bizde bu etkinliği uygulamaktayız ama şehirler arası nakliyatta elimizden geldiğince fiyatı size de bize de uyacak bir yere çekmekteyiz. Şehirler arası nakliyat ta kesinlikle sigorta yapılmalıdır. Doğu trans nakliyat bunun kesinlikle garantisini vermektedir. Şirketimiz şehirler arası sigortalı taşıma yapmaktadır. Dilediğinizde sözleşmede imzalatılabiliyor. Örnek bu tarihte ev eşyası gidecek şirket imzası ve sizin imzanız bulunacak.şehirler arası evden eve eşya götürme zor bir hizmettir yola gecede çıkılabiliyor buna rağmen şirketimiz bu hizmeti en iyi şekilde sunar. Şehirler arası taşınan oldukça çok kişi bulunur kiminin tayin sorunları çıkar bir memur devlete bağlı çalışıyorsa çıkabilir.

Müşteriler taşımayı sağlayan kişiye eşyayla ilgili bilgileri verebilir. Eğer eşyanın bir sorunu kırığı çıkığı varsa bu taşımayı sağlayan kişiye söylenmiyorsa eşyaya zarar gelebilir. Şirketimiz böyle sorunlar için önlem almıştır eşyalar sıkıca sarılır ve bağlanır bu şekilde eşyaya zarar gelmez.Eşya güvenliğini ön planda tuttuğu gibi müşteri memnuniyetini üst sıralarda tutmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat

Görevimiz; dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır.Global ticaret hayatında entegre bilgi teknolojimizin getirdiği olanaklarla ulaştırma sektöründe lider olma hedefimizin gerçekleşmekte olduğunu görüyoruz.Yenilikçi, yaratıcı ve kuruma güvenen ekibimizle, en ileri teknolojik altyapıyı uygulayarak, müşterilerimizin ekonomik karlılıklarını artıran, programlı Taşımacılık hizmetleri sunmaktır.
Misyonumuz ;
“Kanunlara ve ticari etiklere uygun davranarak işinizi her seferde doğru ve hatasız yapmak; çağdaş, kaliteli ve sağlıklı bir hizmet anlayışı geliştirerek çalışanlarımızın, müşterilerimizin güvenini ve sadakatini kazanmak; böylece şirket profilini yükseltmek ve Türkiye'de örnek gösterilen bir şirket olmak.
Vizyonumuz ;
Firmamızın vizyonu ve temel amaçları, çağdaş teknolojiden maksimum derecede yararlanmak suretiyle sunduğumuz hizmetlerde yüksek kalite verimliliğini sürekli kılmak; toplumun, değerlerine ve menfaatlerine çevreye duyarlı kalarak, insan hak ve üretim ortamı sağlamak; maddi ve manevi tüm unsurları tüm çalışanları ile paylaşarak pozitif değerler üretmek; ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına, taşımacılık sektöründe yüksek katma değer üreterek ve istihdam sağlayarak katkıda bulunmaktır.Dogu Trans Nakliyat Hizmetleri 0312 336 44 44


Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Şehirler Arası Nakliye ANKARA Bir şehirden başka bir şehre tayinimiz çıktığında vey..