Doğu Trans Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

evden eve nakliyat ankara

banka taşımacılığı banka nakliyesi, nakliyatı

Doğu Trans Nakliyat Paketleme İşlemi

Halk Arasında, evden eve nakliyat firmalarının sadece, adı gibi evden eve taşıma işi yaptıklarını mı sanıyorsunuz? O halde bu yazıyı mutlaka okuyun. Çünkü sektörün lider firmalarından Doğu Trans Nakliyat, kurumsal taşımacılık hizmetleri kapsamında eşya paketlemede profesyonellik hizmeti kavramını ortaya çıkarmış ve bu alanda elde ettiği başarıları ile çok kuvvetli referanslara sahip olmuştur.

Nelere Dikkat Edilmelidir?


Bu konuda taşıyıcı personelin profesyonel olması veya merdiven boşluğunun çok geniş olması, taşınmasını istediğiniz eşyayı ambalajlamadan taşınabileceği anlamına gelmemelidir.Profesyonel kadro veya merdiven genişliği, şüphesiz çok yararlı hususlardır ancak en iyi sonucu ala bilmek için bu iki kıstasın iyi bir ambalajlama ile desteklenmesi çok önemlidir. Diğer bir çok hizmetinde olduğu gibi banka nakliyesi hizmetinde de kalitesini gün geçtikçe artıran firma, referanslarına her geçen gün yeni ve büyük firmalar eklemektedir.
Evden Eve Nakliyat; vitrin, sandalye, beyaz eşya v.b. ağaç yada metal yoğunluklu eşyalarınızı astarlı (çift katlı) patpatlar ile ambalajını yaptıktan sonra profesyonel ekibimizle eşyalarınız, maksimum koruma hassasiyeti içerisinde taşınmaktadır.Evden Eve Nakliyat için taşımacılık hizmetimizin vazgeçilmez bir parçası olan ambalajlama hizmetidir. Profesyonel kadromuzla sistemli bir şekilde yapılarak sorunsuz taşınmalar sunmaktayız.
Detaylı Bilgi İçin Lütfen İletişime Geçiniz!

banka taşımacılığı banka nakliyesi, nakliyatıBu hizmet biz paketlerken size izleme olanağı sağlar. Bu servis, profesyonel paketleyiciler evinize normalde taşımadan bir gün önce gelmesini kapsar.Tüm camlar süs eşyaları, çatal, kitap, lambalar, oyuncaklar ve herhangi bir küçük ürün ambalaj kutuları içine paketlenecektir.Ayrıca büyük tablolar ve camlar bireysel olarak korunacaktır. Paketleyiciler evinizde paketlenebilecek herşeyi kontrol ederler sizin izniniz olmadan hiçbir özel eşyanızı evrağınızı paketleyemezler.
ilk öncelikle bölgelere ayrılan expertlerimiz eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir. Eğer anlaşma olursa o dakika yetkili olan expert ile müşteri arasında bir sözleşme yapılarak taşıma olayı kağıt üzerine dökülür. Expertin gelmesinin amacı sadece fiyat değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigorta değerini belirlemek, taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir.Eğer eşyanız bize göre çoksa, bir gün önceden iki eleman gelip ambalaj yapar. İkinci gün direkt olarak taşıma yapılır. Eşyanız normal ise aynı gün elemanlar ambalajı yapıp sonrada taşıma yaparlar. Ambalaj malzemeleri olarakta “Beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, vb.” avrupadan ithal pet graft kağıtlarla ambalaj yapılır. Kırılacaklar ise beyaz kağıtlara sarılıp karton kutulara yerleştirilir.Eşyanın gideceği yerde eşya sahiplerinden bir kişinin bulunması yeterlidir. Sebep ise eşyaların nereye konulacağı hakkında bilgi verilmesidir. Aynı zamanda müşterimiz taşıma bitmiştir diyene kadar elemanlarımız işlerini bitirmiyorlar. Yapılması gereken ve yapabilecekleri her şeyi yapıyorlar.

banka taşımacılığı banka nakliyesi, nakliyatıEŞYA PAKETLEME ÖRNEKLERİ DOĞU TRANS


banka taşımacılığı banka nakliyesi, nakliyatı


ankara banka taşımacılığı, kurumsal firma, kaliteli taşımacılık, keçiören, yenimahalleeşya paketlemeevden eve nakliyat eşya paketleme, evden eve nakliyat eşya paketleme işlemi, profesyonel nakliyat hizmetleri, ankara nakliyat

Dogu Trans Nakliyat Hizmetleri 0312 336 44 44