Doğu Trans Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

evden eve nakliyat ankara

mağaza taşımacılığı, nakliyatı

Doğu Trans Mağaza Taşımacılığı Türkiye

İnsanlar işyerlerini taşırken nakliyat şirketlerine danışırlar. Büyük mağazaların taşınması ise çok zahmetli ve dikkat isteyen bir iştir. Bu aşamada mağaza taşımacılığı yapan şirketler devreye girmektedir.

Tekstil işiyle uğraşan işyerlerinin taşınması daha zor olmaktadır. Bunun için en uygun taşımacılık sistemi mağaza taşımacılığıdır. Taşınacak olan ürünlerin ilk önce nakliye firması tarafından gönderilecek olan yetkili bir gözlemci tarafından görülmesi gerekmektedir. Bu kişi taşınacak olan malzemeleri özenle tespit edip, ona göre size bir anlaşma listesi sunacaktır. Bu listeyi çok dikkatli okuyuz ve ona göre anlaşmanızı yapınız. Özellikle taşımacılığın sigortalı olup olmadığına dikkat ediniz. Yalnız koli olarak taşınacak olan ürünler var ise bu ürünlerin paketlemesinin size ait olup olmadığını sormanız da fayda vardır. Çünkü paketleme nakliye şirketine ait değilse bunun için ayrıca bir ücret ödemeniz istenecektir. Mağaza gibi büyük bir yerin taşınması özel bir sistem gerektirmektedir. Bu taşıma yöntemi Avrupa’da çok yaygın olan askılı sistem yöntemidir. Yani askısıyla alınan bir ürün arabada bulunan özel olarak yapılmış bir bölmede üzerinde delikler olan çubuklara asılır. Buna göre ürünleriniz hiç zarar görmeden yeni mağazanıza dogu trans tarafından taşınmış olur. İşlerinizin aksamaması içinde taşınma zamanını nakliye firmasına bildirmeniz gerekmektedir.

Mağaza taşımacılığı gibi büyük taşımalarda mutlaka güvenilir ve sağlam olan firmaları tercih etmeniz sizin için en faydalısı olacaktır. İş ve zaman kaybına uğramazsınız.

 

Ankara İçi Nakliyat, Ankara Evden Eve Nakliyat, Evden Eve Asansörlü Nakliye, asansörlü evden eve nakliyatçılar ankaraankara şehirlerarası nakliyatçılarevden eve nakliyat asansörlüşehirler arası nakliyatçılarankara içi nakliyatankara şehirler arası evden eve nakliyatevden eve nakliyat ankara yenimahalleankara evden eve nakliyat keçiören,ankara evden eve nakliyat keçiörenevden eve nakliyat ankara yenimahalleankara şehirlerarası evden eve nakliyatasansörlü evden eve nakliyatçılar ankaraankara içi nakliyatankara şehirlerarası nakliyatçılarevden eve nakliyat asansörlüşehirler arası nakliyatçılar

Dogu Trans Nakliyat Hizmetleri 0312 336 44 44