Doğu Trans Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

evden eve nakliyat ankara

kurumsal şirket taşımacılığı, nakliyatı

Kurumsal Şirketlerin Taşınması

Kurumsal şirketler taşınma işlemleri için Doğu Trans Nakliyat’ı seçiyorlar. Evden eve nakliyat alanındaki başarılarını işyeri, hastane, fabrika, tekstil, dershane taşımacılığı gibi kurumsal taşımacılık hizmetlerinde de sürdüren firma, kurumsal taşımacılığı için gerekli bütün uzmanlık ve teknolojiye sahip alt yapısı ile sektörün aranan firmalarından biri haline geldi.

Kurumsal şirket taşımacılığı çok dikkatli ve kaliteli hizmet verilmesi gereken bir taşıma alanı. Bir iş yeri ne kadar hızlı ve sorunsuz taşınırsa iş ve maliyet kaybı da o kadar az olacaktır. Bir kurumsal şirket taşınacağında, önce taşınacak binaların ekspertiz raporlarını çıkarmak üzere uzman ekspertiz personeli tarafından keşif çalışması yapılır. Bu keşif ile taşınacak her çeşit eşyanın büyüklük ve ağırlığı ile miktarları belirlenir. Her eşya için hangi tip ambalaj malzemesinin kullanılacağı belirlenir. Bu çalışmanın amacı eşyaların en hızlı ve hasarsız şekilde taşınabilmesidir. Personel ve araç sayısı planlanır. Bütün planlama faaliyetlerinin tamamlanmasının ardından kurumsal şirket için en uygun gün ve sürede taşıma işlemi tamamlanır.  Her türlü makine, bilgisayar ve çelik kasaların ambalajlanması ile masa, keson, çekmece, dolap, koltuk gibi mobilyaların ambalajlanması birbirinden farklı ve son derece özenli bir şekilde tamamlanmakta ve araçlara yüklenirken de yükleme kurallarına uyulmaktadır. Eşyaların de montaj ve taşındıkları yerdeki montaj işlemleri de Doğu Trans Nakliyat tarafından yapılmaktadır.


Sektörde Lider Firma

Kurumsal şirket taşımacılığında Türkiye’nin lider firmalarından biri olan Doğu Trans  Nakliyat, bugüne kadar pek çok kurumsal şirkete taşıma hizmeti sunmuştur. Firma yetkileri, nakliyat hizmeti hele ki kurumsal şirket taşımacılığı amatörlük kaldıracak işler değildir, siz de 20 yıldan fazla süredir tecrübeleriyle başarılarını artıran tek firmayı yani Doğu Trans  Nakliyatı seçin diyorlar.

Ankara İçi Nakliyat, Ankara Evden Eve Nakliyat, Evden Eve Asansörlü Nakliye, asansörlü evden eve nakliyatçılar ankaraankara şehirlerarası nakliyatçılarevden eve nakliyat asansörlüşehirler arası nakliyatçılarankara içi nakliyatankara şehirler arası evden eve nakliyatevden eve nakliyat ankara yenimahalleankara evden eve nakliyat keçiören

Dogu Trans Nakliyat Hizmetleri 0312 336 44 44