Doğu Trans Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

evden eve nakliyat ankara
Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı

Şirketler çıkardıkları yeni ürünlerini tanıtmak için yurtiçi ve yurtdışı fuarlarına katılırlar. Bu tür fuarlar yeni ürünlerin pazarlanması ve satışı için en etkin yoldur. Sergilenecek ürünlerin bir yerden bir yere nakliyesini de fuar taşımacılığı işi yapan nakliye şirketleri yapmaktadır.

Fuar taşımacılığı işi zaman bakımından kısıtlı olduğu için zorluk derecesi en fazla olan işlerden birisidir. Fuarda kurulacak olan stantların zamanında fuar yerine getirilip, kurulması gerekmektedir. Bu tür büyük çapta malzemelerin taşınması tırlar ile olmaktadır. Fuar stantlarının kurulması beceri ve tecrübe isteyen bir iştir. Bunu şirketin eğitimli elemanları yapmaktadır.

Fuar Malzemeleri

Fuar malzemelerinin taşınması sırasında malzemelerin sigortalı olmasına dikkat edilmelidir. Fuar malzemelerinin taşınması için en uygun taşıma şekli seçilmelidir. Bu tür malzemelerin taşınması şehirlerarası mı yoksa uluslararası mı olacak bu, nakliye şirketine bildirilmelidir. Çünkü nakliye şirketi size ona göre bir maliyet hesabı yapacaktır. Uluslararası fuarlarda nakliye şirketi tüm gümrük işlemlerinizi eksiksiz olarak yapmak zorundadır. Fuar malzemelerini fuar bitiminde muhafaza edebilmek için nakliye şirketlerinin depoları olmalıdır. Malzemelerin taşınırken hiçbir zarar görmemesi için ambalajlanmalarına çok dikkat edilmelidir. Fuar bitiminde malzemeler tekrar alındıkları yere güvenli bir şekilde geri götürülmelidir.Fuarlarda ürünlerini tanıtan firmaların malzemelerini taşıyan nakliye şirketleri için müşteri memnuniyeti en başta gelmelidir. Bunun için dikkatli bir seçim yapılarak fuar taşımacılığı alanında uzman olan nakliye şirketleri ile çalışılmalıdır.

Firmamız - Doğu Trans Taşımacılık

Tecrübe ve bilgisini yılların deneyimlerinden alan uzman kadrosu ile Ankara ve tüm Türkiye'de nakliyat hizmet vermektedir. Eşyalarınız özenle ve uzman kadromuz ile sorunsuz olarak gideceği adrese kurulur.

Hizmetlerimiz

Ankara İçi Nakliyat, Ankara Evden Eve Nakliyat, Evden Eve Asansörlü Nakliye, asansörlü evden eve nakliyatçılar ankara, ankara şehirlerarası nakliyatçılar, evden eve nakliyat asansörlü, şehirler arası nakliyatçılar, ankara içi nakliyat, ankara şehirler arası evden eve nakliyat, evden eve nakliyat ankara yenimahalle, ankara evden eve nakliyat keçiören,

Dogu Trans Nakliyat Hizmetleri 0312 336 44 44