Doğu Trans Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

evden eve nakliyat ankara

şehirler arası nakliyat ankara

İstanbul Eşya Depolama


İstanbul Bölgesinde eşya depolama hizmeti sunan Doğu Trans firması başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin bir çok ilinde hizmet vermektedir.İstanbul’da eşyalarınızı rahatlıkla  depolama imkanları oluşturan firmamız sizlere ekonomik fiyat ve kalitenin ön planda olduğu bir hizmet sunmaktadır.İstanbul ev eşyası depolama başta fazlalık eşyalarınızı için kurulan firmamız daha sonra işini her seferinde dahada büyüten ve geliştiren bir hale getirmiştir.Ev eşyalarınızı İstanbul sınırları içerisinde bulunan adresinizden alıp size uygun olan ve yakın olan antrepo’larımızda depolamaktayız. İstanbul anadolu yakasında bulunan 2 adet depo aynı şekilde avrupa yakasında bulunan 1 adet depolama alanlarımızla ile sizlere uzman çözümler sunmaktayız.Ev eşyalarınızı kıyamadığınız fazla eşyalarınız evinizde yeri olan eşyalarınızı,atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı biz sizler için uygun fiyatlara depolamaktayız.Aynı şekilde tam donanımlı bir ev eşyasını depolamasını yapan firmamız belirli ölcülere sahip olan kutularımızda eşyalarınızı güvenli,hijyenik yerlerde depolanmaktadır.2+1 veya 3+1 ve daha fazla eşyalarınızı mega ahşap kutularımız ile depolamaktayız.Aylık kira bedeli evlerin ortalama %70 fiyatların altında olan depolama sistemlerimiz sizler için kolay ve ideal olmaktadır.Eşyalarınızı tadilat edmeniz artık daha kolay sizlere 3.ay depolamalarınız sonunda kutunuz ücretsiz olarak evinize getirile bilmekteyiz.

 

İzmir Eşya Depolama;

  
İzmir eşya depolama hizmetleri sunan firmamız İzmir bölgesinde bulunan 1 adet depolama alanı bulunmaktadır.İzmir ilinde her ilçesine hizmet vermekteyiz eşyalarınızı ahşam kutularımız ve odalı depolarımızda saklanmaktadır.%100 güveli olan depolama alanlarımızda eşyalarınızı gözünüz arkadan kalmadan teslim edebilirsiniz.İzmir eşya depolama lider kuruluşlardan bir olan firmamız anlaşmalı olduğu antrepolarında eşyalarınız tamamen kurumsal ve lider firmaların catısı altında depolanmaktadır.Depolamarımızdaki tüm eşyalar sigortalı olup oluşa bilecek dış ve iç etkenlere karşı korumalı aynı şekilde doğal afet ve yangın,su baskınına karşı tüm önemler alınmıştır.Bu şekilde depolaarımızda olmusuz koşulların söz konusu olmamasına ramen eşyalarınız değerinde sigortalanmaktadır.Tüm eşyaların sınıflarını ayır etmesizik +1,1+1,2+1,3+1 vs.. eşyalarınızı depolama hizmet sunmaktayız.

 

Ankara Eşya Depolama;


Ankara eşya depolama hizmetleri sunan firmamız Ankara nin bütün ilçelerine depolama hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınızı güvenilir ve hijyenik olan depolama alanlarımızda saklamaktayız. Ankara eşya depolama hizmetinde eşyalarınız tamamı değerinde sigortalanmaktadır.
Depolanıcak olan eşyalarınızın kaplicağı alan ve teknik özellikleri esas alarak değerlendirmede bulunan ekspertiz elamanımız almayı talep ettiğiniz Ankara eşya depolama hizmetini kısaca size anlatır ve on planlama cıkartılır.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi


Etiketler: eşya depolama, ev eşyası depolama, ankara eşya depolama, istanbul ev eşyası depolama, izmir eşya depolama, depolama, ankara eşya depolama, eşyaları depolama firmaları