Doğu Trans Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

evden eve nakliyat ankara
evden eve nakliyat

NAKLİYAT YETKİ BELGELERİMİZ

Firmalar ya da şahıslar kendi hesaplarına başkalarının ürün , eşya ve diğer ekipmanlarını para karşılığı yurt içinde bir yerden bir yere taşıyorlarsa belirli belgelere sahip olmak zorundadırlar. Bunlar ile yaptıkları taşıma ve nakliye işleminin gerçekten kamu düzeyinde de tescillendiğini gösterirler.  Bunlar çok çeşitli yetki belgeleri olmaktadır.

Firmamız da bir bedel karşılığı ikinci parti şahıs ve kurumlar için gerçekleştirilecek taşımacılık alanında faaliyet gösteren firmaların alması gereken tüm yetki belgelerini almıştır. Bu anlamda hem K1 belgesi hem de K3 belgesine sahiptir. Bu belgeler ile birlikte yurdumuzun herhangi bir noktasına istenilen tüm ürün, eşya ve ekipmanları bir bedel karşılığı ile taşıyabilmektedir. Bu belgeleri alabilmek için gerekli olan tüm teknik donanım ve araç parkına sahibiz. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için hizmet sağladığımız araçlarımızı da günden güne sürekli değiştirip yenilemekteyiz. Çağın gereklerine yatırım yapan şirketimiz ileriye dönük olarak da kamusal alanda da gerekli belgelere sahip olarak gelişimini eksiksiz gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz yıllara yayılan tecrübesi ile sektörde adından sıkça söz ettirip yer edinmiş bir firmadır.

 

Firmamız verdiği hizmetleri, kalite kontrol sistemi ile takip etmektedir bu sayede müşteri memmuniyetini maximum seviyede tutmaktadır.

Dogu Trans Nakliyat Hizmetleri 0312 336 44 44