Doğu Trans Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

evden eve nakliyat ankara

Ankara İzmir Arası Evden Eve Nakliye

 İzmir nakliyat firmaları arsında sahip olduğumuz yeri Siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet vermek maksadıyla koruyoruz ve yıllar geçmesine rağmen teknolojik ekipmanlarımızı durmadan yenileyerek çağa ayak uyduruyoruz.

 Ankara izmir nakliyat

Bu anlamda Ankara İzmir nakliyat fiyatları için sınırsız hizmet anlayışı sunan müşteri temsilcilerimize ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilir siniz . Fiyat teklifi alırken size en uygun fiyatları vereceğimizden emin olabilirsiniz .Firmamız İzmir Ankara arsında devamlı seferler düzenlediği için fiyatlarımız devamlı uygun ve caziptir kısaca ortalama fiyatlarımız şu şekil ’dedir . 2500 tl , 3000 tl , 3500 tl , 4500 tl tabi bu fiyatlar taşınacak eşyanın yoğonluğuna,taşınacak adreslere , istenen hizmete görte değişiklik göstermektedir. Ankara İzmir nakliyat fiyatları arasında alabileceğiniz en uygun, en ekonomik ve en kaliteli fiyat’ları firmamız müşteri temsilcisine ulaşarak alabilirsiniz.

 izmir nakliyat
Ankara İzmir nakliyat fiyat konusunda firmamız gerçek hizmetlerle gerçek fiyatları sunarak müşterilerimizi hiçbir zaman mağdur ve zor durumda bırakmayarak, kaliteli işinde uzman personellerle, son derece teknolojik sadece ev eşyası taşımaya uygun olarak tasarlanmış araçlarla İzmir Ankara nakliye hizmeti sunmaktayız. Ankara İzmir ambar firmaları denince akla ilk gelen Ankara İzmir paraça nakliyat firması olmak için yıllardır gösterdiğimiz hizmet ve çabayı gerçek zamanlı ve kaliteli taşımacılık için yapmaktayız. Ankara İzmir ambar için İzmir nakliyat telefonlarımıza 7/24 ulaşabilirsiniz.İzmir Ankara nakliye işlemleri için hızlı ve güvenilir bir firma arayışında bulunmanıza gerek kalmadı akdoğan nakliyat olarak bu yükü üslenmiş bulunmaktayız

ANKARA İZMİR SİGORTALAMA

 Her taşımacılık hizmetimizde sigorta kavramını vurguluyoruz. Peki sigortalı evden eve nakliyenin önemi nedir. Taşınma öncesinde ücretsiz firma eksperimiz tarafından ev eşyalarınız incelendiğinde eğer müşterimiz ile eşyalarının taşınması konusunda anlaşma yapılır ise ücretsiz ev eşyası sigortasını yapıyoruz. Eksperimiz eşyalarınızın listesini anlaşmalı bir şekilde çalışmış olduğumuz sigorta acentelerine göndererek. Anlaşma içerisinde çalışmış olduğumuz sigorta acenteleri arasında genel olarak Axa Oyak, Liberty Sigorta firmalarıyla çalışmaktayız.
Eşyalar taşınması sırasında firmamız tarafından kırılma, hasar görme gibi bir durum oluşur ise eşyalarınızın maddi değeri hem firmamız tarafından hem de sigorta firması tarafından ödenmektedir. 60.000 TL değerinde yapılan ev eşya sigortalarını ücretsiz olarak yapmaktayız. Eğer eşyalarınızın maddi değeri oldukça yüksek ise firmamıza ekstra ücret ödeyerek 150.000 TL, 175.000 TL değerinde de sigorta yaptırabilmeniz ve yukseltebilmeniz mümkündür.
Birçok taşımacılık şirketi sigortalı nakliyat hizmeti verdiğini söylemektedir. Siz değerli müşterilerimiz taşıma hizmeti aldığınızda eviniz için taşıma sözleşmesi yapılırken muhakkak sigorta poliçenizi de taşınma başlamadan önce almanız gerekmektedir. Sigorta poliçenizi aldıktan sonra eşyanıza sigorta yapan firmayı arayıp müşteri numaranızı belirterek eşyalarınızın sigorta kapsam değerini öğrenmelisiniz. Sonradan hiçbir sürpriz bir durumla karşılaşmamak için sigorta konusu oldukça önem arz etmektedir buna dikkat etemek gerekir.
Tüm vermiş olduğumuz taşımacılık hizmetlerinde sigorta kapsamının iş programı ambalajlama, paketleme, yükleme ve boşaltma yapıldığı sırasında her türlü hasara karşı eşyalarınız teminat altındadır.
Eşyalarınız araçlarımız ile taşınma sırasında olabilecek yangın, terör, deprem, sel, hırsızlık gibi olumsuz durumlara karşı sigorta kapsamı altındadır.
Ankara İzmir evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınıza gereken özen ve hassasiyeti gösteriyor, 16 yılın vermiş olduğu tecrübeyi de eşyalarınıza yansıtıyor olacağımızdan emin olun.

 ankara izmir nakliyat taşımacılık


İZMİR ANKARA PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI

izmir ankara arası parça eşya taşıma firmamız tarafında yapılan hizmetler arasındadır.günlük izmir ankara arası seferlerimiz mevcuttur tam ve parça eşyalarınız adresten alınıp adrese sorunzuz ve zamanında teslim edilir bunun için firmamızın wep sayfadındaki iletişim bölümden bizimle irtibata geçebilirsiniz
 

İzmir Ankara Nakliyat

İzmir Ankara nakliyat, deyimli, profosyonel ekibimiz ile, son teknoloji ile donatılmış araç filomuz ile ekonomik fiyatlarımız ile yedi yirmidört hizmet sunan firmayız.

İzmir Ankara nakliyat yada Ankara İzmir nakliyat, İzmir Ankara arası ev, işyeri, fabrika, ofis, büro, tekstil, parsiyel, sahne sistemleri, fuar taşımacılığı yapıyoruz.

Firmamız tam anlamı ile profosyoneldir. Şehirlerarası nakliyat için gerekli tüm yetki belgelerine sahiptir. Şehirlerarası sigortalı nakliyat yapıyoruz. Asansörlerimiz ile şehirlerarası nakliyatı asansörlü sistemimizi kurarak gerçekleştiriyoruz.

İzmir Ankara  Nakliyat Fiyatları:

İzmir Ankara nakliyat fiyatları için şehirlerarası nakliyat yapan firmaları araştırıp fiyat aldığınızda 280TL, 2850TL, 2900TL gibi bir çok fiyat almanız mümkündür. Ankara İzmir nakliyat fiyatlarını her firma kendi koşullarına göre verir.

Bu denli fahiş fiyat farkı hali ile yurttaşların kafasının karışmasına yol açar. Kafa karışıklığı oluşmaması için neden fiyat farkı bu denli fahiş soruna açıklık getirip yurttaşları bilgilendirmek dürüst ticaret ahlakının gereğidir.

İzmir Ankara nakliyat fiyatları niçin çok çok farklı? Bu sorunun bir değil çok fazla cevabı mevcuttur. Öncelikle bir çok İzmir Ankara nakliyat firması yasal değildir. Yasal olmadığı için vergi ödememektedir.

Yani devletten hırsızlamaktadır. Bu  ucuz fiyat vermesine bir nedendir. Bu aynı zaman da haksız rekabettir. Zira yasal firmalar vergisini ödemektedirler.

Yasal olmayan İzmir Ankara nakliyat firmalarının fiyatlarının ucuz olmasının diğer bir nedeni de elemanlarını sigorta ödememesidir.

Sigortasız eleman hem elemanın insan hakkına tecavüzdür. Hem de elemanın emeğinden ve hayatından çalmaktır. Ucuzcu korsan denen bu firmalar Ankara İzmir nakliyat fiyatlarını ucuzlatırken aslında sizden, devletten  ve işçisinden çalmaktadır.

İzmir Ankara nakliyat fiyatlarının çok çok farklı olmasının diğer bir nedeni de bazı firmaların komisyonculuk yapmasıdır. Komisyoncu firmalar sadece kağıt üstünde vardır. Bu firmaların nakliyat yapacak araçları, elemanları yoktur.İzmir Ankara Nakliyat

Yurttaşı çeşitli yollarla yanıltıp İzmir Ankara nakliyat işini aldıktan sonra genelde korsan firmalara iş yaptırmaktadırlar.

Bunların yaptığı da yasal değildir. Zira olası sorunda asla sorumlu muhatap bulamayacaksınız. Hem vergiden hem de yasal sorumluluklardan kaçarak İzmir Ankara nakliyat fiyatı vermektedirler.

İzmir Ankara nakliyat fiyatının farklı olmasının başka bir nedeni de firmaların ekip ve ekipman özellikleri artı hizmet kalitesidir.

Bu olağan yasal rekabet ve piyasa koşullarında olması gereken bir durumdur. İzmir Ankara nakliyat hizmetinin kalitesi elbette fiyata yansıyacaktır. 

Firma İzmir Ankara nakliyatta asansör kullanıyorsa fiyatı farklı olur. Paketlemede kaliteli ekipman kullanıyorsa fiyatı farklı olur. De-montaj ve montajda işin ehli eleman çalıştırıyorsa fiyatı farklı olur. Araçlarının tüm bakımlarını yaptırıyorsa fiyatı farklı olur.

İzmir Ankara nakliyat fiyatı verirken firmamız öncelikle ekspertiz yapar. Öncelikle eşyalarınızı tespit eder.  Eşyalarınızın asansörlü mü asansörsüz mü taşınacağına karar verir. Hangi yöntem ile nasıl taşınacağına kaç personel çalışacağına dair ekspertiz yapar. Sonra fiyat teklifini sunar.

İzmir Ankara Nakliyat Firmaları:

İzmir ve Ankara her ikisi de milyonluk nüfusları ile metropol sayılan iki şehrimizdir. Bu iki şehir arasında hali ile nakliyat yoğunluğu oluşmaktadır. Bu neden ile sayıca çok fazla İzmir Ankara nakliyat firması ile karşılaşmanız mümkündür.

İzmir Ankara nakliyat firmalarını araştırırken dikkat edeceğiniz en önemli husus korsan ve komisyoncu firmalara dikkat etmenizdir.

Korsan ve komisyoncu firmalar yasal boşlukları kullanarak, yasa dışı çalışan firmalardır. Yasal olarak olmadıkları için hiçbir yasal yükümlülüğü yerine getirmezler. Yani vergi kaçırırlar. Elamanların emeğini ve sigortasını çalarlar. Elemanlarına sigorta yapmazlar. Olası sorun, sıkıntı durumunda asla sorumlu olmazlar.

İzmir Ankara nakliyat firmalarında yurttaşın dikkat etmesi gereken birincil konu firma yasal mı bundan emin olmaktır. Firmanın vergi levhasını kontrol etmektir.

Elemanları sigortalı mı bunu öğrenmektir. Yetki belgelerine sahip mi emin olmaktır. Araçları kendilerine mi ait bundan emin olmaktır.
Biz İzmir Ankara nakliyat sektöründe tam teşekkül hizmet sunan profosyonel firmayız.

İzmir Ankara nakliyat Aşamaları:

İzmir Ankara nakliyat sektöründe firmamızın izlediği yöntemi aşama aşama sıralarsak;
Öncelikle ekspertiz yapıyoruz.

Biz ekspertizi ücretsiz yapıyoruz. Ekspertiz yapmaktaki amacımız hangi eşyaların, hangi yöntem ile nereye taşınacağını doğru işin uzmanı tarafından belirlenmesidir. Ekspertiz işlemi ücrete tabi değildir.

Ekspertizden sonra firmamız taşımayı nasıl yapacağını, kaç eleman ile gerçekleştireceğini, kullanacağı asansörün özelliklerini, yapacağı paketlemenin detaylarını, taşınma güzergahını detaylı sunum olarak yurttaşa yapar. Fiyat teklifiniz sunar.

İzmir Ankara nakliyat fiyatında anlaşılırsa; bu anlaşma yurttaşın hakkını yasal mevzuatla koruma altına almak için sözleşme yapar. Eşyalarını olası tüm hasarlara karşı korumak için de sigortalar.

İzmir Ankara nakliyat sözleşmede belirlenen peryot ve yöntemle zamanında yapılır. İzmir Ankara nakliyat araçlarımız teknik takip altındadır. Tüm yol güveliği ve araç güvenliği yasal mevzuata uygundur.

İzmir İstanbul nakliyat taşınma sonra tüm elektronik eşyalarınızı çalıştırır; test eder. Mobilyalarınızın montaj işlemini yapar. Olası atıkları toplar. Geri dönüşüme gönderir.

Siz taşınmanın bittiğini onaylayıp memnuniyetinizi bildirdiğiniz de İzmir Ankara nakliyat işlemi tamamlanır.

İzmir kent içinde evden eve İzmir nakliyat bilgilerimize de İzmir evden eve sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bizimle İzmir nakliyat telefon sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.